Etikety

Výrobní program naší společnosti C & C Líně je tvořen také produkcí plastových etiket různých možných rozměrů a velikostí. Toto vše Vám rádi nabídneme v rozsáhlé barevné škále.

Etikety a jejich význam

Ukázka samolepek Jako etiketa je označován štítek, jež je připevněný ke zboží, respektive jeho obalu. Etikety jsou nositelem názvu, loga, složení, návodu k použití, označení výrobce, čárového kódu, dodavatele a mnoha dalších informací. Každá etiketa má svůj přesný význam a nezaměnitelný charakter. Její umístění má svůj význam a také úkol.

Etikety mohou být různých tvarů. Používají se etikety úzké, široké, malé, velké, dlouhé, krátké. Tvar a rozměr je dál podle požadavků zákazníka a jeho individuálních potřeb.

Etikety jsou dodávány v různých provedeních v arších, … Dodáváme etikety, které je možné použít přímo jako aplikaci na výrobek nebo je lze použít jako možnost doznačení různou technologií.

Portfólio naší výroby v rámci produkce plastových etiket je tvořeno různými druhy etiket, které jsou určeny pro různé účely použití.

Vzhledem k našim bohatým zkušenostem a dlouholeté praxi jsme vám schopni nabídnout skutečně kvalitní etikety, které může jistě znamenat zkvalitnění a zefektivnění vašich služeb. Kdo chce být inovativní a jít se současnou dobou a jejími trendy, musí vsadit na detaily a promyšlenost. S námi budete úspěšnější.