Výroba obalů C & C Líně spol. s r.o.

Firma C & C Líně začala podnikat na českém trhu od 1.8. 1990 a jako s.r.o. působí od 1.1. 1993 až dodnes. Jednatelem C & C Líně je Vojtěch Compel. Naše společnost je česká rodinná firma bez jakéhokoliv cizího kapitálu a teď v naší firmě pracuje 18 kvalitních zaměstnanců.

Hlavní náplní naší společnosti je obalová technika, které se naše společnost věnuje již od našeho počátečního působení. Obalová technika, kterou se zabýváme, zahrnuje výrobu obalů, sáčků a fólií a nabízíme také různé typy svářeček. Zaručujeme vám kvalitní zpracování všech našich produktů, které provedeme přesně podle vašeho zadání. Cílem naší firmy je vytvoření pestré a výhodné nabídky, ze které si vždy vyberete takové zboží, jaké vám bude nejvíce vyhovovat.

Sáčky

Výhodou u našich sáčků je zakázková výroba, která se přizpůsobuje balenému výrobku a jeho potřebá. Protože jsou sáčky vyráběny z polypropylenu, nepohlcují vlhkost a proto jsou vhodné k balení potravin a též všech výrobků a surovin náchylných na vlhkost. Sáčky vyrábíme v mnoha variacích, ze kterých si můžete vybrat podle potřeb baleného výrobku.

Fólie

Fólie do baliček jsou stejné jako sáčky. Vyrobeny z polypropylenu a také využívány do svářecích a uzavíracích přístrojů. Jsou o libovolné šířce a síle dle potřeb zákazníka.

Potisk, obaly, svářečky

C & C Líně nabízí také možnost potisku na sáčků i fólií s konkrétním motivem a záleží pouze na vašem přání. Pokud chcete CD nebo DVD ochránit bezpečným způsobem, využijete nabídku obalů na DVD a CD. Podle použití mohou být na obaly umístěny lepící proužky pro uzavřené sáčku a nebo pro vlepení do katalogu či časopisu. Kromě výroby obalů dodáváme našim zákazníkům různé druhy svářeček, které usnadní uzavírání sáčků, obalů či fólií a lze je využít v mnoha oblastech, kde jest důležité precizní balení. Svářečky si lze vybrat přesně podle požadavků, které pro balené zboží nebo produkty potřebujete. Velký důraz klademe na spokojenost zákazníků, a proto se snažíme vyrábět ve vysoké kvalitě.