Samolepicí etikety

Samolepicí etikety Samolepící etikety jsou jedním z nosných programů naší výroby. Naše vinylové samolepící etikety nachází nepřeberné možnosti využití při současných možnostech materiálů a technologií pro jejich zhotovení. Jejich využití je možné v mnoha oblastech, mezi které spadá potravinářských průmysl, kosmetika, drogerie, chemie a také nápojový průmysl.

Samolepící etikety jsou součástí obalů mnoha výrobků a zboží. Můžeme je chápat jako nositele značky výrobce, názvu výrobku, loga, složení, návodu k použití, označení dodavatele nebo také plocha pro umístění čárového kódu.
Tyto etikety jsou velmi často využívány a to především díky své jednoduchosti a snadné a levné aplikaci. Své využití nachází jak u drobných živnostníků, tak také u nadnárodních společností.

Výroba plastových samolepících etiket různých velikostí a typů

Naše společnost C&C Líně disponuje svou rozsáhlou nabídkou samolepících etiket. Výroba našich etiket probíhá za pomocí kvalitních a moderních technologií, díky nímž jsou samolepící etikety vyrobeny maximálně precizně.
Náš sortiment etiket je tvořen mnoha velikostmi a typy (lesklé, matné etikety, speciální, … ), které dále distribujeme na arších. Naší snahou je plně se přizpůsobit potřebám a požadavkům klienta při výrobě samolepících etiket, které může zákazník dále použít pro běžné i speciální účely.

O více informací o samolepících etiketách nás můžete žádat prostřednictvím kontaktů uvedených v sekci „Kontakty“.